Web Mail | Misyon/Vizyon/Kalite Politikamız
TMMOB
Orman Mühendisleri Odası
Chamber Of Forest Engineers
Belge Doğrulama
Ara

  
 
      

Odamız Öğrenci Komisyonu Toplantısı 23 Kasım 2017 de Ankarada Oda Genel Merkezinde Yapıldı.


ODAMIZ ÖĞRENCİ KOMİSYONU TOPLANTISI
23 KASIM 2017 DE ANKARA DA ODA GENEL MERKEZİNDE
YAPILDI
 
 
       Odamız öğrenci komisyonu ve öğrenci temsilcileri toplantısı;Orman Mühendisleri Odası Ana Yönetmeliği’nin 12.maddesi ve bu maddeye dayanılarak hazırlanıp Oda Yönetim Kurulu’nun 12/09/2013 tarihli ve 132/4 sayılı kararı ile yürürlüğe konulan "TMMOB ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI ÖĞRENCİ ÜYE YÖNERGESİ" uyarınca, mevcut Öğrenci Komisyonu üyeleri ve fakülte öğrenci temsilcileri dahil İstanbul, Karadeniz Teknik, Süleyman Demirel, Bartın, Kastamonu, Çoruh, Karatekin, Sütçü İmam, Bursa Teknik ve Düzce Üniversitelerinden 22 öğrenci üyenin katılımlarıyla 23/KASIM/2017 tarihinde Ankara Odamız Genel Merkezinde yapılmıştır. 
 
       Toplantıya Oda Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Odamız Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Diğdem ALÇAYIR ve fakültelerden 22 öğrenci katılmıştır. 
 
       Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Sayın Ali KÜÇÜKAYDIN’ın açılış konuşması ile başlandı. Yönetim Kurulu Üyesi II.Başkan Sayın İsmail Hakkı BARI, Yönetim Kurulu Üyesi Genel Yazman Sayın İsmail Cengiz METİN, Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Adem YILMAZEL, Yönetim Kurulu Üyesi Yayın Tanıtım_Medya, Sosyal İlişkiler Üyeliği Sorumlusu Sayın Burcu ERİCEKLİ ilk kez 2013 yılında faaliyete başlayan öğrenci komisyonunun sağladığı ve sağlayacağı katkılardan, meslek odasının ne anlama geldiğinden ve bu çerçevede meslektaşlarımızın Odamız ile iletişim halinde olmaları gerekliliğinden bahsettiler. 
 
       Toplantıya katılım sağlayan öğrenci arkadaşlarımızın kişisel görüş ve önerilerini aktarmalarının ardından toplantıya 2017-2018 döneminde çalışma yapacak öğrenci komisyonu ve fakülte temsilcisi arkadaşlarımızın belirlenmesi süreci ile devam edilmiştir. 
 
       Öğrenci komisyonu ve öğrenci temsilcilerinin önümüzdeki süreçte yapmayı planladıkları faaliyetlerin Odamız Yönetim Kurulu tarafından değerlendirileceğini ve gerekli katılımın sağlanacağını belirttikten sonra toplantıya son verilmiştir.23/11/2017 
 
 
Ekler
 
 
 


Eklenme Tarihi:  30.11.2017 15:26:55
Okunma Sayısı: 1013                
  TMMOB Orman Mühendisleri Odası Genel Merkezi
Tasarım byYGUNES.  Tüm Hakları Saklıdır.