Web Mail | Misyon/Vizyon/Kalite Politikamız
TMMOB
Orman Mühendisleri Odası
Chamber Of Forest Engineers
Belge Doğrulama
Ara

  
 
      

Orman Mühendisleri Odası Merkez Şubesi Çankırıda...


ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI MERKEZ ŞUBESİ ÇANKIRIDA KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ 3. VE 4. SINIF ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK 5531 SAYILI KANUN VE MESLEK MENSUPLUĞU HUKUKU KONULU PANEL DÜZENLEDİ
 
       Orman Mühendisleri Odası Merkez Şubesinin, 13 Mayıs 2015 Çarşamba günü Çankırı da organize ettiği ve sunuculuğunu da Merkez Şube Yönetim Kurulu Üyesi M.Taha BERBER in üstlendiği panel; Merkez Şube II. Başkanı Adem YILMAZEL’ in açılış konuşması ile başladı.
       Emekli Müsteşar Yardımcısı Eşref GİRGİN’ in, Çankırı Karatekin Üniversitesi Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Arda ÖZEN’ in, Merkez Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Burcu ERİCEKLİ ile Hakan TAN’ ın  panelist olarak katıldığı programda 5531 Sayılı Kanun ve Yönetmelikleri, Meslek Mensupluğu Hukukunun uygulamaları, mesleğe giriş, özel sektörde serbest meslek mensubu, mesleki alanda akademik kariyer yapmak gibi konulara yer verildi. Aday meslektaşlarımızın merak duyduğu konularda sordukları soruları panelistler ile OMO Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Cemal SUNAR cevaplandırdılar.
       Karatekin Üniversitesi Orman Fakültesi 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin yoğun ilgisi ve verimli tartışmalarla devam eden panel, Çankırı Karatekin Üniversitesi Orman Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. M. Nuri ÖNER’ in programdan duyduğu memnuniyeti dile getirdiği kapanış konuşmasından sonra verilen kokteyl ile tamamlanmıştır.
 

Eklenme Tarihi:  15.05.2015 15:54:34
Okunma Sayısı: 2128                
  TMMOB Orman Mühendisleri Odası Genel Merkezi
Tasarım byYGUNES.  Tüm Hakları Saklıdır.