Web Mail | Misyon/Vizyon/Kalite Politikamız
TMMOB
Orman Mühendisleri Odası
Chamber Of Forest Engineers

Ara
  
 
        

TEMSİLCİLİKLERİMİZ


ŞUBE TEMSİLCİ ADI İLİ KAPSADIĞI İLLER TELEFON
MERKEZ Mehmet KARAKAYA Eskişehir Bölge Temsilciliği Eskişehir, Afyon (536) 284-3995
Selahattin SÖNMEZ Eskişehir Bölge Tems.Yrd. (505) 266-1481
Okan GÖK Konya Bölge Temsilciliği Konya, Aksaray (533) 216-4554
Mehmet KIYAR Konya Bölge Tems.Yrd. (505) 301-4199
Ayhan ERCAN Karaman İl Temsilciliği Karaman (554) 461-3571
Arş.Gör. Semih EDİŞ Çankırı Karatekin Ü.Or.Fak.Tem. - (532) 745-7696
İSTANBUL M.Adnan İNANOĞLU Kırklareli İl Temsilciliği Kırklareli (532) 485-6521
Hüseyin ÇİMEN Kırklareli İl Tems.Yrd. (532) 599-6325
Murat ÇAVGA Edirne İl Temsilciliği Edirne (533) 619-9570
Arş.Gör. Nilay TULUKCU İ.Ü. Or.Fak. Temsilciliği - (541) 656-2116
Remzi PEKEL Tekirdağ İl Temsilciliği Tekirdağ (505) 314-7305
DOĞU KARADENİZ (TRABZON) Abdulkadir EROĞLU Giresun İl Temsilciliği Giresun (505) 292-7919
Nuran Şahin  KUDU Giresun İl Temsilci Yrd. (505) 678-4093
Emrah BAYRAKTAROĞLU Ordu İl Temsilciliği Ordu (530) 407-5252
Ahmet SİVİŞ Ordu İl Tems.Yrd. (544) 312-1282
Yrd.Doç.Dr.Sefa AKBULUT KTÜ Or.Fak.Temsilciliği - (533) 546-2053
İZMİR Nazif SERTEL Manisa İl Temsilciliği Manisa (532) 340-9815
- Manisa İl Tems.Yrd. -
BATI AKDENİZ (ANTALYA) Ahmet GÜRDAL Isparta Bölge Temsilciliği Isparta, Burdur (505) 299-1432
M.Barış ÇİÇEK Isparta Böl.Tems.Yrd. (532) 430-8019
Arş.Gör. Abdullah BERAM S.D.Ü.Orm. Fak.Tems. - (554) 938-6347
DOĞU AKDENİZ(ADANA) Turgut KOÇAK Nevşehir Bölge Temsilciliği Nevşehir, Niğde (532) 686-3693
Yılmaz YORULMAZ Kayseri İl Temsilciliği Kayseri (535) 797-0959
Mustafa BÜYÜKKANTARCI Kayseri İl Tems.Yrd. (532) 223-8378
Ayşe BAŞDOĞAN K.Maraş İl Temsilciliği Kahramanmaraş (536) 275-0146
Harun YILMAZ K.Maraş İl Tems.Yrd. (544) 423 7180
Halil GÖKPINAR Gaziantep Bölge Temsilciliği Gaziantep, Kilis (505) 562-2768
Hasan ŞAHAN Gaziantep Bölge Tems.Yrd. (532) 355-2090
Şevket ÖZTÜRK Hatay İl Temsilciliği Hatay (544) 283-0326
Bekir ÇAĞLAR Hatay İl Tems.Yrd. (535) 416-6912
Salim KARABULUT Mersin İl Temsilciliği Mersin (505) 368-2642
Ali KAYA Mersin İl Tems.Yrd. (505) 660-6533
Akın KOÇ Osmaniye İl Temsilciliği Osmaniye (539) 633-0565
Arif ARSLAN Osmaniye İl Tems.Yrd. (530) 969-0575
Doç.Dr.Hasan SERİN S.İ.Ü.Or.Fak.Temsilciliği - (535) 580-4299
ELAZIĞ Yavuz KARAGÖL Diyarbakır Bölge Temsilciliği Diyarbakır, Mardin, Batman (532) 308-0470
Seyda KARAMAN Adıyaman İl Temsilciliği Adıyaman (506) 628-9795
Sedat KILINÇ Adıyaman İl Tems.Yrd. (505) 627-3002
Gökhan DESTEGÜL Malatya İl Temsilciliği Malatya (532) 333-1502
Necmettin BÜYÜKKILIÇ Şanlıurfa İl Temsilciliği Şanlıurfa (532) 326-0138
Hakan KAYA Şanlıurfa İl Tems.Yrd. (544) 791-9901
BATI KARADENİZ (KASTAMONU) Erkan YALMAN Zonguldak İl Temsilciliği Zonguldak (533) 521-0040
- Zonguldak İl Tems.Yrd. -
Şaban KÜÇÜK Sinop İl Temsilciliği Sinop -
Ali KESKİN Sinop İl Tems.Yrd. -
Prof Dr.İsmet DAŞDEMİR Bartın İl Temsilciliği Bartın (533) 338-1416
Ersin GENÇAY Bartın İl Tems.Yrd. -
Yrd.Doç.Dr.Miraç AYDIN Kastamonu Ü.Or.Fak.Tems. - (542) 688-8777
İsmail SEVİMLER Karabük İl Temsilciliği Karabük (537) 608-7507
BURSA Murat KARAN Balıkesir İl Temsilciliği Balıkesir (532) 263-7189
- Balıkesir İl Tems.Yrd. -
Fatih OĞUZ Çanakkale İl Temsilciliği Çanakkale (541) 464-1717
Ahmet ÇELİKYURD Çanakkale İl Tems.Yrd. (543) 795-1794
Hürdoğan ÇELİK Kütahya İl Temsilciliği Kütahya (505) 562-4601
- Kütahya İl Tems.Yrd. -
DENİZLİ Ahmet ÖNEL Aydın İl Temsilciliği Aydın (532) 454-8169
Mustafa IŞLAKCA Aydın Tems.Yrd. (544) 849-1609
Hasan GEZGİN Muğla İl Temsilciliği Muğla (505) 264-9990
Behiç GÜVEN Muğla İl Tems.Yrd. (505) 855-9984
Semiha ÖZGÜR Uşak İl Temsilciliği Uşak (535) 560-7765
- Uşak İl Tems.Yrd. -
AMASYA Salih YILMAZ Samsun İl Temsilciliği Samsun (505) 816-2412
Ali SÜRMEN Samsun İl Tems.Yrd. (505) 236-8313
Ahmet SÜLBÜ Yozgat İl Temsilciliği Yozgat (505) 374-8517
Yasemin SUFRACI Yozgat İl Tems.Yrd. (536) 495-1563
Yavuz AYIK Tokat İl Temsilciliği Tokat (532) 717-7429
- Tokat İl Tems.Yrd. -
Erdin YAĞAN Çorum İl Temsilciliği Çorum (505) 582-1580
Emrah Ali YILDIZ Çorum İl Tems.Yrd. (532) 769-5021
Şahin YILDIZ Sivas İl Temsilciliği Sivas (505) 346-3483
Adem KUŞKUŞ Sivas İl Tems.Yrd. (506) 878-6825
ERZURUM Recep POLAT Artvin İl Temsilciliği Artvin (543) 600-4643
Sevgi Seda ALKAN Artvin İl Tems.Yrd. (536) 665-7050
Vural GÖKÇE Kars Bölge Tems. Kars, Ardahan, Iğdır, Ağrı (530) 463-9174
Yrd.Doç.Dr.Sevim İNANÇ Kafkas Ü.Or.Fak.Tems. - (532) 440-8691
- Erzincan İl Temsilciliği Erzincan -
- Erzincan İl Tems.Yrd. -
SAKARYA Yahya GÜVENÇ Kocaeli Temsilciliği Kocaeli (532) 599-1638
Umut IŞIKLI Kocaeli Tems.Yrd. (537) 241-6728
Erdoğan ASMA Bolu İl Temsilciliği Bolu (505) 346-1067
Ruşeni CIRIK Bolu İl Tems.Yrd. -
Yrd.Doç.Dr.Tarık GEDİK Düzce Orman Fak.Tem. - (532) 450-7895

 


Eklenme Tarihi:  27.12.2013 15:46:47
Okunma Sayısı: 10329



                
  TMMOB Orman Mühendisleri Odası Genel Merkezi
Tasarım byYGUNES.  Tüm Hakları Saklıdır.