AnasayfaOdamızŞubelerTemdemDergimizMevzuatİletişim

MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ YAPILACAKTIR

Duyurular' da Yayınlandı
21/03, 2022
MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ YAPILACAKTIR

DUYURU

8.7.2006 TARİHİNDEN ÖNCE MEZUN OLAN ORMAN MÜHENDİSLERİ İÇİN MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ

YAPILACAKTIR

Orman Mühendisleri Odası Mesleki Deneyim Kazanma ve Meslek Mensupluğu Sınav Yönetmeliği’nin 50 inci maddesi, Temel Eğitim ve Mesleki Deneyim Kazanma Merkezi (TEMDEM), Mesleki Deneyim Kazanma ve Serbest Meslek Mensupluğu Sınav Yönergesinin 9 uncu maddesi uyarınca, ekteki konularda olmak üzere, belirlenen şartlara sahip olan orman mühendisi unvanlı ruhsatlı Serbest Meslek Mensuplarının katılabilecekleri, MESLEKİ GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ 4 Nisan – 21 Nisan 2022 tarihleri arasında (hafta sonları hariç) teorik eğitim Zoom Uygulaması üzerinden; arazi ve sınav programları ise Oda Genel Merkezi’nde (Beştepeler Mah. 31 Sok. No:3 Beştepe Yenimahalle/ANKARA) ekteki programlarda belirtilen tarihlerde yapılacaktır.

Zoom uygulama programına akıllı telefonlar için uygulama marketinden, bilgisayarlar için ise https://zoom-us-zoom.tr.uptodown.com/windows linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mesleki Geliştirme Eğitimlerine katılmak istenilen konulara dair başvuruların; bu konulara ilişkin eğitim ücreti ödeme dekontu ile duyuru ekindeki başvuru formunun en geç 1/4/2022 Cuma gününe kadar temdemofisi@ormuh.org.tr mail adresimize gönderilmesi gerekmektedir.

Mesleki Geliştirme Eğitim konuları seçilirken, ekteki ayrıntılı eğitim duyurusunun dip notundaki uyarıların dikkate alınması, meslektaşlarımızın yararına olacaktır.

İlanen duyurulur. 21.03.2022

ODA YÖNETİM KURULU

EKLER:

1- Ayrıntılı mesleki geliştirme eğitimi duyurusu

2- Başvuru formu örneği

3- Mesleki Geliştirme Eğitimleri Ders Programlar

Duyurular-2022/45


Önceki Yazı
UYGULAMALI DANIŞMANLIK HİZMET ALIM İHALELERİNDE SINIR DEĞER UYGULANMASI
Sıradaki Yazı
Görsel Yayınlar

İlgili Yazılar

2023 Yılı Asgari Ücret Tarifesinde Yapılan Düzeltmeye İlişkin Duyuru
01/02, 2023
© 2023, Tüm hakları Saklıdır.
OTTO

Hızlı Menü

İletişime GeçinHakkımızdaYönetim Kuruluİlgili Kişi Başvuru formu

Sosyal Medya