ORMAN FAKÜLTELERİNİN YENİ MEZUNLARI

ORMAN FAKÜLTELERİNİN YENİ MEZUNLARI

ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA ORMAN FAKÜLTESİ, ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ ORMAN FAKÜLTESİ VE BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ORMAN FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENLERİNE KATILARAK MESLEKTAŞLARINI BU ÖNEMLİ GÜNDE YALNIZ BIRAKMADI.

Orman Mühendisleri Odası 19 ve 22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen üç ayrı Orman Fakültesinin mezuniyet töreninde hazır bulundu ve meslektaşlarına yeni çıktıkları bu yolda daha ilk adımlarında destek olduklarını bilfiil gösterdi. OMO ekibi ilk olarak 19.6.2019’da İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Orman Fakültesi Mezuniyet Programı, 21.06.2019’da Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Orman Fakültesi 2019 yılı Mezuniyet Programı, 22.06.2019 tarihinde ise Bursa Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Mezuniyetine katılım sağladı.

19.06.2019’da İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Orman Fakültesi’nde gerçekleştirilen törene Orman Mühendisleri Odası Başkanı Hasan Türkyılmaz ve Denetleme Kurulu Üyesi Nejdet Balcı, İstanbul Orman Bölge Müdürü Recep Ateş, DKMP İstanbul 1. Bölge Müdürü Resul Doğan katıldı.

21.06.2019’da ise Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Orman Fakültesi 2019 yılı mezuniyet programına Prof. Dr. Yılmaz Çatal ev sahipliğinde Odamız Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz, Isparta Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, Orman Mühendisleri Odası Batı Akdeniz Şube Başkanı Ahmet Keser katıldı.

Bu programlarda konuşma yapan Odamız Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz “Orman Fakültesinden mezun olarak meslek hayatlarına başlayacak olan meslektaşlarımızı Orman Mühendisleri Odası adına tebrik ediyorum. Orman Mühendisleri Odası her zaman mesleğimizin geleceğini emanet edeceğimiz genç meslektaşlarımızın yanında olmaya devam edecektir. Mezun olan genç meslek mensubu arkadaşlarımızı kutluyor, hayat boyu başarı, sağlık ve mutluluk diliyoruz. Orman Mühendisleri Odası her zaman mesleğimizin ve meslektaşımızın yanında olmaya devam edecektir.” şeklinde konuşma gerçekleştirdi.

22.06.2019’da ise Bursa Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Mezuniyetine OMO Yönetim Kurulu Üyelerimizden Mehmet Üstünyer ve Özgür Balcı ile Bursa Şubemiz Yönetimi, Bursa Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Mezuniyet Programına katılım sağlayarak mezun olanlara hediyeler takdim ettiler.