BAKANIMIZ VE GENEL MÜDÜRÜMÜZ STANDIMIZI ZİYARET ETTİ

BAKANIMIZ VE GENEL MÜDÜRÜMÜZ STANDIMIZI ZİYARET ETTİ

Orman Genel Müdürlüğü tarafından sözleşmeli personel olarak alımı yapılacak olan orman mühendisi meslektaşlarımız için sözlü ve uygulamalı sınav maratonu başladı.

Bizlerde Orman Mühendisleri Odası olarak bu heyecanlı günlerinde meslektaşlarımızı yalnız bırakmayarak, Ankara Behiçbey Orman Fidanlığında düzenlenen sözlü ve uygulamalı sınav merkezinde standımızı hazırladık.

Sözlü ve uygulamalı sınav süresince sabah kahvaltı imkanı ve sıcak bir ortamda çay ikramı sunacağımız standımızda, ayrıca o günün anısına tüm adayların isimlerine özel hazırlattığımız kupa bardakları hediye edilecek.

23.10.2019 tarihinde Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ve Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey, meslektaşlarımıza moral vermek için sınav merkezini ziyaret etmesi ve standımıza gösterdiği ilgi ise bizleri ayrıca mutlu etti.

Sınavlara girecek olan tüm adayların isimlerine özel hazırlattığımız kupa bardaklardan Sayın Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli ve Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey’e de hediye ederek, meslektaşlarımızın istihdamı ile ilgili gösterdikleri hassasiyetlerden ötürü teşekkürlerimizi ilettik.