KAMUOYUNA

KAMUOYUNA

AZİZ MİLLETİMİZE ve KAMUOYUNA


24 Haziran 2018 seçimleri, Milletimizin ve Devletimizin bekası adına, hak ve hakikatin açıkça beyan edileceği tarihi bir dönüm noktası ve karar anı olacaktır.


Ülkemiz ve Milletimiz olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Dünyadaki tüm mazlum ve mahzun yüreklerin ve Müslüman milletlerin umudu olan Aziz Milletimiz, içimizdeki ve dışımızdaki şer odakları tarafından kuşatılmaya, parçalanmaya ve çökertilmeye çalışılmaktadır.
Öyleyse vicdan sahibi ve akl-ı selîm sahibi her fert ve camianın üzerine düşen büyük vazife, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve Cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminde, Ülkemizi ve Milletimizi en güçlü yarınlara taşıyacak milli ve yerli kadrolara, Cumhur İttifakına, 24 Haziran 2018 seçimlerinde destek vererek, Ülkemizin büyüme ve istikrarına DEVAM etmesi yönünde olmalıdır.


Başta savunma sanayii olmak üzere, her türlü dışa bağımlılığı reddeden, dünya 5’ten büyüktür diyen, her daim zalimin karşısında dimdik duran, her türlü terörün başını ezerek, terörü destekleyenlerin zalimliklerini yüzlerine haykıran ve dünya mazlumlarına destek veren, ülkelerindeki savaşlar neticesi evini yurdunu kaybederek Ülkemize sığınan çaresizlere kucak açan güçlü bir Türkiye’yi hazmedemeyen dışarıdaki ve içerideki karanlık güçler; Milletimizi ve Ülkemizi geleceğe taşıyacak büyük yatırımların da önünü kesme ve durdurma gayretlerini ayyuka çıkarmış durumdadırlar.


TMMOB Orman Mühendisleri Odası Yönetimi olarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğini, güçlü Cumhurbaşkanlığı ve güçlü meclis ile birlikte, Ülkemiz ve Aziz Milletimizin bekası olarak görüyor ve desteklediğimizi kamuoyuna açıkça ilan ediyoruz. 


Ayrıca bazı basın-yayın organlarında, Orman Mühendisleri Odamızın, "TMMOB" tarafından yapılan söz konusu seçim bildirgesine destek verdiğini ima eder şekilde logomuzun kullanılmasını da basın ahlakının dışına çıkılması olarak görüyoruz. Bu konudaki her türlü hukuki haklarımız saklıdır.
Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.
ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU