Orman Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonu Belli Oldu
Orman Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonu Belli Oldu
Orman Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonu Belli Oldu

Orman Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonu Belli Oldu

TMMOB Orman Mühendisleri Odası Ana Yönetmeliği’nin 12. Maddesi gereği Oda’ya üyelik hakkı bulunan ilgili meslek gruplarının üniversitelerde öğrenim gören öğrencileri, öğrenci üye olarak odaya kayıt olmakta ve oluşturulan Öğrenci Komisyonu aracılığı ile öğrenci üye faaliyetlerini yürütmektedirler. Bu çerçevede Orman Mühendisleri Odasının fakültelerde yer alan öğrenci temsilcileri 29 Aralık 2018 tarihinde Orman Mühendisleri Odası Genel Merkezinde bir araya gelmişlerdir.

 

Öğrenci temsilcilerinin Öğrenci Komisyonunu oluşturmak, odanın faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapmak üzere Oda Genel Merkezinde yapılan toplantıya Oda Genel Başkanı Hasan TÜRKYILMAZ  ile yönetim kurulu üyeleri Ahmet KARA, Özgür BALCI, Mehmet ÜSTÜNYER, Mesut GÜLER ve Oda Denetleme Kurulu üyesi Prof.Dr.Yılmaz ÇATAL katılmıştır.

Orman Mühendisleri Odasının fakültelerde faaliyetleri, fakülte temsilcilikleri, öğrenci üyelik gibi konularda Prof.Dr.Yılmaz ÇATAL’ın bilgi paylaşımından sonra Hasan TÜRKYILMAZ meslektaş adaylarına oda faaliyetleri hakkında bilgi vermiş, yapılacak olan faaliyetler konusunda görüş alışverişinde bulunmuştur. Öğrenci temsilcilerinin oda hakkında görüş ve önerileri ile toplantı tamamlanmıştır. Toplantı sonrası öğrenci temsilcilerinin yapmış olduğu oylama ile öğrenci komisyonu Başkanı Gizem UYGUN, Başkan Yardımcısı olarak Ali AKPINAR seçilmiştir. Öğrenci komisyonu üyeleri aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

 

 

Gizem UYGUN

Çankırı Karatekin Üniversitesi, Orman Fakültesi

Başkan

Ali AKPINAR

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Orman Fakültesi

Başkan Yardımcısı

Yaşar ERCAN

Bartın Üniversitesi, Orman Fakültesi

Üye

Mustafa KARACAN

İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi, Orman Fakültesi

Üye

Nursena ÖZCAN

Düzce Üniversitesi, Orman Fakültesi

Üye

Zeynep Neşe SARIÖZ

Kastamonu Üniversitesi, Orman Fakültesi

Üye

Ali Osman KÖLEMEN

Karadeniz Teknik Üniversitesi, Orman Fakültesi

Üye

Ferit YILMAZ

Artvin Çoruh Üniversitesi, Orman Fakültesi

Üye

Hasan HIDIROĞLU

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Orman Fakültesi

Üye

Esra ÖZKAN

Bursa Teknik Üniversitesi, Orman Fakültesi

Üye