Orman Yol Ağı Planlayıcılığı 2.Grup

Orman Yol Ağı Planlayıcılığı 2.Grup

ORMAN YOL AĞI PLANLAYICILIĞI EĞİTİMİ

İKİNCİ GRUBUNA  KATILACAK MESLEK MENSUPLARININ

DİKKATİNE

            5531 sayılı Orman Mühendisliği, Orman Endüstri Mühendisliği ve Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Hakkında Kanunun 4 üncü maddesi 1 inci fıkrası (a) bendi 15 inci alt bendinde yer alan “Orman yangınları ve zararlılarıyla mücadele, orman yolları ile orman yangın emniyet yolu ve şeritleri plânlamasını, etüdünü, yapımını, bakımını ve kontrolünü yapmak” konularına ilişkin olarak, Kanunun 5 inci maddesindeki hak ve yetkileri kullanmak maksadıyla;

Ankara’da 25-29/Haziran/2018 tarihleri arasında yapılacak olan “Orman Yol Ağı Planlayıcılığı Eğitimi ve Sınavı” 07/05/2018 tarihinde web sayfamızda duyurulmuştu. Bu duyuruda eğitime 50 kişiden fazla başvuru olması halinde ikinci bir eğitimin daha yapılacağı belirtilmişti.

Başvuru sayısı duyuruda belirtilen 50 kişilik kontenjanı geçtiğinden, ikinci eğitim 23-27/Temmuz/2018 tarihleri arasında Ankara’da yapılacaktır.

            Orman Yol Ağı Planlayıcılığı eğitimi ve sınavına katılacak adaylara duyurulur.

Eğitimin ve sınavın mesleğimize, meslektaşlarımıza hayırlara vesile olmasını temenni eder, sınava girecek adaylarımıza başarılar dileriz. 26.06.2018

 

 

                                                                                            ODA YÖNETİM KURULU

NOT: 1) Katılımcı listeleri daha sonra ilan edilecektir.

2) Konaklama için ücretler katılımcılar tarafından karşılanmak üzere Odamızca yer temini konusunda yardımcı olunacaktır. Bu konuda talebi olan katılımcılarımızın Oda Genel Merkezimiz ile irtibata geçmesi rica olunur.