Orman Yol Ağı Planlayıcılığı Sınav Sonuçları

Orman Yol Ağı Planlayıcılığı Sınav Sonuçları

5531 sayılı Orman Mühendisliği, Orman Endüstri Mühendisliği ve Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Hakkında Kanunun 4 üncü maddesi 1 inci fıkrası (a) bendi 15 inci alt bendinde yer alan “Orman yangınları ve zararlılarıyla mücadele, orman yolları ile orman yangın emniyet yolu ve şeritleri plânlamasını, etüdünü, yapımını, bakımını ve kontrolünü yapmak” konularına ilişkin olarak, Kanunun 5 inci maddesindeki hak ve yetkileri kullanmak maksadıyla;

Ankara’da 23-27/Temmuz/2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Orman Yol Ağı Planlayıcılığı Eğitimi ve Sınavı” sınav sonuçları duyuru ekinde listelenmiştir.

         23-27/Temmuz/2018 tarihli Orman Yol Ağı Planlayıcılığı eğitimi ve sınavına katılan adaylara duyurulur.

Eğitimin ve sınavın mesleğimize, meslektaşlarımıza hayırlara vesile olmasını temenni eder, sınavda başarılı olan adaylarımızı tebrik ederiz. 27.07.2018

                                                                           ODA YÖNETİM KURULU

S.NO SİCİL NO ADI SOYADI TEORİK SINAV UYGULAMALI SINAV ORTALAMA SONUÇ
1 16875 ABDULKERİM DEMİRBAŞ 96 69 83 Başarılı
2 11500 ADEM DEMİRTAŞ 96 63 80 Başarılı
3 16225 ADEM ÖZKÖK 100 70 85 Başarılı
4 17710 AHMET CAN ÇAKMAK 100 68 84 Başarılı
5 14228 AHMET KAZIM AYDIN 100 77 89 Başarılı
6 16166 ALAADDİN FİDAN 100 82 91 Başarılı
7 10443 ALİ EVLİYAOĞLU 100 68 84 Başarılı
8 10026 ALİ YILDIRIM 100 60 80 Başarılı
9 17041 BERKAN BALABAN 96 67 82 Başarılı
10 13241 BURCU MISIRLI 96 70 83 Başarılı
11 14944 BÜŞRA ALBAYRAK 100 72 86 Başarılı
12 14658 BÜŞRA KÖKDEMİR 100 85 93 Başarılı
13 7668 CELAL EMİR 96 85 91 Başarılı
14 16605 CEMİL ŞEN 100 70 85 Başarılı
15 13290 CİHAD ÖNCÜL 100 75 88 Başarılı
16 14844 DİĞDEM ALÇAYIR 100 83 92 Başarılı
17 10441 EBRU ÖZCAN 100 80 90 Başarılı
18 12943 ERTAN NAZMİ KAHYAOĞLU 100 70 85 Başarılı
19 17259 ESMA BAYKARA 100 73 87 Başarılı
20 17269 ESRA ZORLU 96 70 83 Başarılı
21 11503 FATİH BAYKAL 100 60 80 Başarılı
22 15947 FATMA MERVE KARTAL 92 80 86 Başarılı
23 17789 GÜLCAN TÜYLÜOĞLU 100 73 87 Başarılı
24 17270 HAKAN TEKECİ 100 72 86 Başarılı
25 16987 HASAN ERDİ KARAYILAN 100 81 91 Başarılı
26 14668 HÜSEYİN AKŞİT 96 70 83 Başarılı
27 14816 İBRAHİM İBİLİ 88 68 78 Başarılı
28 12258 İLKAY HAYAT 100 63 82 Başarılı
29 16342 İSMAİL GÜLEN 100 86 93 Başarılı
30 17705 KEREM CANBAZOĞLU 100 78 89 Başarılı
31 16772 KERİM TAHSİN DÖNMEZ 100 65 83 Başarılı
32 17476 MEHMET SÖNMEZ 92 72 82 Başarılı
33 12817 MEHMET YILDIZ 96 80 88 Başarılı
34 17137 MERT TAN 96 73 85 Başarılı
35 15936 MERVE GÜZELOĞLU 96 67 82 Başarılı
36 14068 METİN SAVAŞ 100 72 86 Başarılı
37 16313 MUSTAFA ALİ ERGÜL 100 78 89 Başarılı
38 16030 MUSTAFA AYDEMİR 96 85 91 Başarılı
39 13175 MUSTAFA KILIÇARSLAN 100 70 85 Başarılı
40 16914 NURULLAH TOSUN 92 85 89 Başarılı
41 16304 OGÜN ÇAKMAK 96 68 82 Başarılı
42 16328 OĞUZHAN ÜNAL 100 72 86 Başarılı
43 13517 ORHAN KAÇAR 100 81 91 Başarılı
44 14720 ÖMER DİK 100 85 93 Başarılı
45 14939 RIDVAN AY 100 72 86 Başarılı
46 15104 SEMA ERKİN 100 75 88 Başarılı
47 16145 SERAP DEMİR 96 75 86 Başarılı
48 17255 SERAP ŞAHİN 100 63 82 Başarılı
49 16263 SİBEL TEKİN 100 85 93 Başarılı
50 13177 SİNAN TAŞDEMİR 96 78 87 Başarılı
51 13109 SÜLEYMAN AKIN 100 70 85 Başarılı
52 14910 SÜLEYMAN ŞAHİN TURHAN 96 77 87 Başarılı
53 16373 TANER TAŞBAŞ 100 72 86 Başarılı
54 16968 TEOMAN KULPAR 100 79 90 Başarılı
55 16281 YASİN ARSLAN 96 75 86 Başarılı
56 15120 YUSUF GÜRKAYNAK 88 60 84 Başarılı
             

 

Ahmet Ali Uzun                                    Veli TURAN                       Sevgi AKTÜRK

Sınav Kom. Başkanı                           Sınav Kom. Üyesi            Sınav Komisyon Üyesi