Sınav Sonucu

Sınav Sonucu

5531 sayılı Orman Mühendisliği, Orman Endüstri Mühendisliği ve Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Hakkında Kanunun 4 üncü maddesi 1 inci fıkrası (a) bendi 15 inci alt bendinde yer alan “Orman yangınları ve zararlılarıyla mücadele, orman yolları ile orman yangın emniyet yolu ve şeritleri plânlamasını, etüdünü, yapımını, bakımını ve kontrolünü yapmak” konularına ilişkin olarak, Kanunun 5 inci maddesindeki hak ve yetkileri kullanmak maksadıyla;

Ankara’da 25-29/Haziran/2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Orman Yol Ağı Planlayıcılığı Eğitimi ve Sınavı” sınav sonuçları duyuru ekinde listelenmiştir.

25-29/Haziran/2018 tarihli Orman Yol Ağı Planlayıcılığı eğitimi ve sınavına katılan adaylara duyurulur.

Eğitimin ve sınavın mesleğimize, meslektaşlarımıza hayırlara vesile olmasını temenni eder, sınavda başarılı olan adaylarımızı tebrik ederiz.

25-29 HAZİRAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA ANKARA’DA YAPILAN 

“ORMAN YOL AĞI PLANLAYICILIĞI EĞİTİMİ” KESİN SINAV SONUÇ LİSTESİ

S.NO SİCİL NO ADI SOYADI TEORİK SINAV UYGULAMALI SINAV ORTALAMA SONUÇ
1 16362 ABDULKADİR YENİDEDE 76 63 70 Başarılı
2 17759 ADEM HAKAN ŞENGÜL 80 70 75 Başarılı
3 17287 AHMET BURAK KUBİLAY 88 65 77 Başarılı
4 14352 ALİ BERAT BULUT 88 75 82 Başarılı
5 16305 ALİ ÇAKIR 88 75 82 Başarılı
6 16144 ANIL MERCİMEK 96 80 88 Başarılı
7 14317 ARİF ÖZDOĞAN 96 70 83 Başarılı
8 17200 AYDOĞAN YAMAN 96 73 85 Başarılı
9 13397 AYKUT GÜRGEN 88 90 89 Başarılı
10 14670 BARBAROS ÇİDEM 100 82 91 Başarılı
11 15792 BARIŞ BOLAT 96 70 83 Başarılı
12 14648 BARIŞ KÖFTEGÜL 100 76 88 Başarılı
13 15953 BEKİR DEMİREL 88 60 74 Başarılı
14 13106 BERAT ERDEM AKTAŞ 92 65 79 Başarılı
15 16952 BURAK AKBULUT 88 80 84 Başarılı
16 16128 CAHİT BURAK KAVAS 88 70 79 Başarılı
17 11973 CANER ÇAPAR 88 65 77 Başarılı
18 14649 CELİL METE ZİHNİ 92 70 81 Başarılı
19 16628 CENGİZHAN YILDIRIM 100 65 83 Başarılı
20 17187 CİHAN ŞEN 80 85 83 Başarılı
21 12953 ÇAĞLA BAŞARIR 100 65 83 Başarılı
22 10752 DAVUT ŞAHAN 96 64 80 Başarılı
23 17804 DOĞANCAN BOZALAN 100 70 85 Başarılı
24 14665 ENGİN DİRİM 84 65 75 Başarılı
25 9349 ERDOĞAN ANDİÇ 92 70 81 Başarılı
26 16249 FATİH ÖZAKTÜRK 88 80 84 Başarılı
27 15183 FATİH TÜRK 84 65 75 Başarılı
28 11805 GÖKHAN ALKIŞ 92 60 76 Başarılı
29 10523 HAKAN HARMANCI 96 60 78 Başarılı
30 15082 HAKAN ÖREN 92 90 91 Başarılı
31 14617 HASAN KARAMAN 92 67 80 Başarılı
32 10121 İBRAHİM BİLHAN 88 62 75 Başarılı
33 16141 İDRİS KELEŞ 88 60 74 Başarılı
34 9116 İSHAK YETİM 84 65 75 Başarılı
35 16474 KÜBRA KEY 92 65 79 Başarılı
36 10198 MEHMET SELİM AÇAR 92 66 79 Başarılı
37 14922 MERT MEHMET ULUSOY 88 60 74 Başarılı
38 15200 MUHAMMET İKBAL ALBAYRAK 92 75 84 Başarılı
39 15101 MUSTAFA BAŞKUT 96 70 83 Başarılı
40 7780 MUSTAFA GENÇ 96 80 88 Başarılı
41 16153 MÜCAHİT BOYACI 80 70 75 Başarılı
42 5447 NECDET DEMİR 96 95 96 Başarılı
43 9313 NEVZAT EKER 88 70 79 Başarılı
44 9372 OSMAN DEV 96 70 83 Başarılı
45 17760 RAHMAN SANDIKCI 96 80 88 Başarılı
46 7443 SÜLEYMAN SARI 96 70 83 Başarılı
47 12827 TAYFUN ARSLAN 88 62 75 Başarılı
48 14321 TOLGA YILMAZ 96 70 83 Başarılı
49 15057 TOLGAHAN YOL 92 77 85 Başarılı
50 11491 TUĞBA KARAKUŞ KAYNAK 100 65 83 Başarılı
51 16565 UĞUR KARACA 92 80 86 Başarılı
52 13529 UĞUR ŞAŞMAZ 72 60 66 Başarılı
53 15352 ÜMÜT ŞAFAK YILDIRIM 96 60 78 Başarılı
54 8049 YUNUS ŞAHAN 92 71 82 Başarılı

 

Ahmet Ali Uzun                                    Ertan PİRDAL                       Sevgi AKTÜRK
Sınav Kom. Başkanı                           Sınav Kom. Üyesi            Sınav Komisyon Üyesi