ÜYE BİLGİ GÜNCELLEMESİ

ÜYE BİLGİ GÜNCELLEMESİ

Bilgi Girişleri Artık E-Devlet Üzerinden  Yapılabilecek.

Odamız Bilişim Altyapısı Yenilendiği İçin Sistemdeki Kullanıcı Bilgilerinin  Güncellenmesi Önem Arz Etmektedir. 
Odamız İnternet Sayfası www.ormuh.org.tr Adresindeki Online İşlemler Menüsünden Giriş Yaparak Eksik Bilgiler 01 Eylül 2018 Tarihine Kadar Güncellenmelidir.

 

1-) Online işlem merkezimize ( http://online.ormuh.org.tr/ ) kullanıcı adı(üye no) ve şifre ile giriş modülüne ek olarak E-devlet ile giriş entegrasyonu yapılmış olup, 01.09.2018 tarihine kadar tüm üyelerimiz ve şube kullanıcılarımız dahil online işlem merkezimize her iki yolu da kullanarak giriş yapabileceklerdir.

01.09.2018 tarihinden itibaren ise Online İşlem Merkezimize E-devlet şifresi olan üyelerimiz ve şube kullanıcılarımız giriş yapabileceklerdir. Söz konusu E-devlet şifresi üzerinden giriş ile başka üye adına işlem yapma olasılığı ortadan kaldırılmış olacak ve sisteme giriş yapan her üyemizin ve şube kullanıcılarımızın yapmış olduğu iş ve işlemler kendi yetki ve sorumluluğunda olacaktır.

2-) E-devlet entegrasyonu kapsamında yine aynı sisteme https://www.turkiye.gov.tr/ adresi üzerinden (e-devlet üzerinden) giriş yapan üyelerimiz ve şube kullanıcılarımız, E-devlet üzerinde bulunan Tüm Kurumlar Bölümünden Orman Mühendisleri Odasını seçip direk olarak giriş yapabilme imkanına sahip olacaklardır.

3-) Üyelerimizin sisteme giriş yaparak özlük bilgilerini güncellemeleri için süre 01.09.2018 tarihine kadar uzatılmış olup, söz konusu tarihten sonra bilgisini güncellemeyen üyelerimiz sisteme bilgi güncelleme ekranını doldurmadan giriş yapamayacaklardır.