AnasayfaOdamızŞubelerTemdemDergimizMevzuatİletişim

Sabri KIZILKAYA

06/04, 2022

Orman Mühendisi

Yönetim Kurulu Üyesi

Teşkilat ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler

Sabri KIZILKAYA, 1972 yılında Afyonkarahisar/Emirdağ’da doğdu. İlk Okulu Aşağı Çay Belen Köyü İlkokulu’nda, Orta Okulu Afyonkarahisar Atatürk Ortaokulu’nda, Lise Öğrenimini ise Afyon Lisesi’nde tamamladı. Z.K.Ü Bartın Orman Fakültesi’nden Orman Mühendisi unvanı ile 1997 yılında mezun oldu.

Mesleğe 1997 yılında Göynük Orman İşletme Müdürlüğü’nde Sözleşmeli Mühendis olarak başladı. 1999-2001 Yıllarında Yurtdışında Romanya’da Ağaç ve Endüstri Sanayi alanında özel sektörde hammadde tedarik müdürü olarak çalıştı.

2001 Yılı Nisan ayında DMS Sınavı sonucu memuriyete atandı. Sırasıyla; Dirgine, Göynük, Bolu, Aladağ, Bursa, Ankara Orman İşletme Müdürlüklerinde, Orman İşletme Şefliği Mühendisliklerinde görev yaptı.

2011 yılındaki TOÇ BİR SEN Genel Kurulunda, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı,

2015 yılındaki TOÇ BİR SEN Genel Kurulda, Genel Başkan Vekilliği ve MEMUR-SEN Denetleme Kurulu Üyeliği görevine seçildi.

Kızılkaya, 2019 yılının Ocak ayında gerçekleştirilen Toç Bir-Sen 6. Olağan Genel Kurulu’nda birkez daha Genel Başkan Vekili görevine seçilmiştir.

2020 Temmuz ayında gerçekleştirilen Orman Mühendisleri Odası 48. Dönem Olağan Genel Kurulunda Orman Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir.

1996-1997 yılları arasında Kardelen Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü, 2015 yılından bugüne TOÇ BİR-SEN Bülteni Genel Yayın Yönetmenliği yapan Sabri KIZILKAYA, Orman İşletmeciliğinde Toplam Kalite ve Verimlilik Yönetimi, Sendikacılık ve İnsan İlişkileri, İş Sağlığı ve Güvenliği, Tarım-Orman alanında kamu ve özel sektör çalışanlarını ilgilendiren birçok çalıştay, sempozyum, kongre, seminer ve eğitime katıldı.

KIZILKAYA, evli ve beş çocuk babasıdır.


© 2022, Tüm hakları Saklıdır.
OTTO

Hızlı Menü

İletişime GeçinHakkımızdaYönetim Kuruluİlgili Kişi Başvuru formu

Sosyal Medya